שאלות ותשובות

על מנת לקבל תוצאות טיפול טובות – ההמלצה היא לבצע סדרת טיפולים כאשר כמות הטיפולים המומלצת משתנה מאדם לאדם ומאזור לאזור. הסיבה לכך שכדאי לבצע סדרת טיפולים היא שלכל זקיק שערה בגופנו ישנם 3 שלבי צמיחה. כאשר מדובר בזקיקים בשלבי צמיחה מתקדמים – טיפולי הלייזר לא יהרסו אותם מיידית, אלא רק יחלישו את חוזק השערה, לכן כל טיפול ממקסם את התוצאה.

בעלי שיער בלונדי, ג'ינג'י ולבן, בגלל חוסר פיגמנט טיפול הסרת שיער בלייזר לא יניב תוצאות כלל. כמו כן, הטיפול לא יבוצע עבור חולי סרטן העוברים טיפולי כימותרפיה, נוטלי תרופות היוצרות רגישויות בעור (ראקוטן, מנוצקלין וכו)

במחלקת הסרת שיער שלנו תוכלו להנות מאפשרויות תשלום נוחות!

תשלום בכרטיס אשראי, צקים, מזומן, הוראת קבע ישירות מחשבון שלכם ללא תפיסת מסגרת אשראי!  עד 18 תשלומים

הסרת שיער בלייזר מתבצעת בדרך כלל בסדרה של עד 10-12 טיפולים בהפרשים של חודשיים מטיפול לטיפול. חשוב להגיע ליועץ והגדרת האזורים כדי לבנות תוכנית אינדיבידואלית ותלויה בכמה גורמים: אזור המטופל, צפיפות השיער, מחזור הגדילה של השיער ועוד. מטופלים רבים שבעי רצון כבר אחרי מספר טיפולים ולאחרים נדרש זמן רב יותר כדי להגיע לתוצאה מקסימלית לטווח ארוך.

אחת השאלות הנפוצות בשנים האחרונות, הנערים והנערות היום מודעים כל כך לאסתטיקה, אנחנו ההורים רואים את התסכול וחוסר ביטחון של ילדים שלנו ורוצים לעזור, אז לפני זמן קצר הלייזר היה לא "בטוח" ולא יכולנו להתחיל טיפולים לילדים.

 היום זה אפשרי!

המכשיר סופרנו טיטניום זכה לאישור משרד הבריאות כבטוח ויעל גם לילדים!

לכן אפשר להתחיל טיפול גם בגיל צעיר מאוד לאחר תיאום ציפייה.

לאחר שעשינו הגדרת אזורים ביעוץ וסוכם אל אזורי הטיפול יש להגיע לטיפול ראשון מגולחים. במהלך טיפולי הלייזר מומלץ לא לבצע טיפולים אחרים שמשמעותם מריטת השיער כמו שעווה כדי לא לפגוע בתהליך הטיפול.

אין צורך להצמיח שיער בין טיפול לטיפול. ניתן לקצר את השערה באמצעות סכין גילוח או משחה להסרת שיער.